Vinný dům

Vinný dům, spol. s r.o., je jedním z nejmodernějších a nejprogresivnějších vinařství v České republice, specializující se na výrobu a dovoz vín nejvyšší kvality. Silnou stránku tvoří především prodej bílých tichých vín. Kromě toho produkuje vinařství ročně 200 tisíc lahví špičkových moravských vín, určených zejména do vinoték či k přímému prodeji.

Od roku 2017 bude Vinný dům s produkcí půl milionu litrů patřit také mezi největší tuzemské výrobce ovocných moštů, vyrobených výhradně z kvalitních tuzemských surovin. Z ovocných sadů Čech a Moravy si u nás budete moci objednat nejen přírodou vonící jablečné či hruškové mošty a další druhy podle sezonní nabídky ovoce, ale také lahodné odrůdové vinné mošty z hroznů z těch nejlepších poloh plných sluníčka. Chceme, abyste se díky nim společně s námi nejen probouzeli a prožili svůj den, ale se sklenkou některého z našichskvělých vín i usínali.

Vinný dům je také výhradním dovozcem francouzských a italsko-rakouských sudů nejvyšší kvality. Pro Českou i Slovenskou republiku zastupujeme takové renomované společnosti, jako je Mercier, Esprit de Dryades od Jeana Charlese Vicarda, Tonnellerie Baron či Veneta Botti. Kompletně zastřešujeme enologický servis pro vinaře. Zakoupit si tak u nás můžete veškerý sortiment enologických produktů firmy LAFFORT a IOC či korky Mercader. Jsme Vaším partnerem na práci ve vinici, ve sklepě, ale i na zábavu. V našem právě vznikajícím moderním provozu v Bzenci, který otevíráme v červnu 2017, pro Vás už nyní připravujeme zážitkovou vinařskou turistiku, degustace, svatby, večírky, oslavy i firemní teambuldingy. Naší ambicí je patřit mezi absolutní tuzemskou špičku co do prodeje vín a přírodních moštů i servisu pro vinaře. Na jednom místě a symbolicky pod jednou střechou chceme přinášet vše, co patří do pomyslného vinařského domu. Práce vinaře je podle nás, kdo ve Vinném domě od roku 2003 pracujeme, tou nejkrásnější prací na světě. Víno je totiž nejen vášeň, ale i radost.

Domovská stránka: www.vinnydum.cz/